Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Radomsku

DSC_0143DSC_0147DSC_0142DSC_0143DSC_0148DSC_0149DSC_0162

inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Radomsku

Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2015/ 2016, 18 października o godz. 9.00.

To wydarzenie ważne nie tylko dla seniorów, ale i dla innych mieszkańców naszego miasta. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który ma już 8 lat, niezłomnie w swej postawie pokazują, że chcieć to móc. Dają tym samym każdemu z nas.

Uniwersytet Trzeciego wieku liczy już 120 słuchaczy i ciągle się rozrasta. Podstawową formą działalności są wykłady dydaktyczne proponowane przez Społeczną Akademię Nauk, a także wykłady społeczno-naukowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, prawo na co dzień i filmowy klub dyskusyjny, warsztaty kulinarne , florystyka ,rękodzieło . Dużą popularnością cieszą się również zajęcia: rehabilitacyjno-ruchowe, manualno-artystyczne, informatyka, lektorat języka angielskiego, basen, zajęcia taneczne, wokalne, ceramiczne, warsztaty z rysunku i malarstwa czy sekcja kominkowa UTW to nie tylko edukacja ale również spotkania z ludźmi i uczestnictwo w życiu społecznym.
Społeczna Akademia Nauk chętnie wspiera działalność naszego Uniwersytetu.

Hymn Państwowy
Powitanie uczestników uroczystości przez Dziekana Wydziału