I Gali „Scena Drugiej Młodości”

I Gala „Scena Drugiej Młodości”- Koziegłowy

Dnia13 maja 2016 r. nasi słuchacze uczestniczyli w I Gali „Scena Drugiej Młodości”, która odbyła się w Miejsko Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach. Organizatorami Gali był MGOPK oraz Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku pod patronatem burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Zaproszeni zostali przedstawiciele Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Zawiercia , Radomska ,Częstochowy i sami gospodarze  i organizacji seniorów z okolicy. Celem spotkania było wzajemne poznanie się i integracja środowisk senioralnych.

Nasz uniwersytet na scenie reprezentował prezentacje RUTW SAN  w składzie; Ewa Kaczamrczyk, Lucyna Jaszewska-Kopcińska ,Iwona Kotlatek ,Alicja Koper,

Lucyna Kusa ,Barbara Salińska , „Wokalnie i niebanalnie” wystąpiła Kasia Tylmanowska i Wieńczysław Sobczyk

Występy naszych studentów były mile przyjęte i zostały nagrodzone dużymi oklaskami ,wspólnym tańcem .

Na zakończenie uczestnicy Gali otrzymali statuetki.Scena-drug-mlł-202-150x150